Jump to Navigation

www.galerie-tic.cz

Vyhlídková věž Staré radnice, Radnická 8

Otevřeno 18.00−23.00, poslední vstup ve 22.45

Stará radnice je nejstarší a nejzajímavější dochovaná světská stavba v Brně. Historické jádro Staré radnice s věží vzniklo kolem roku 1240. Na 63 metrů vysokou věž s renesanční helmicí a vyhlídkovým ochozem vystoupíte po 173 schodech.

Galerie TIC, Radnická 4

Výstavní a doprovodný program zaměřený na pojetí folkloru a ohlasy folklorismu v současném vizuálním umění.

Galerie Kabinet
Markéta Magidová: Domácí slovník

Galerie U Dobrého pastýře
David Demjanovič & Jarmila Mitríková, Svetlana Fialová, Svätopluk Mikyta, Vendula Pucharová Kramářová, Jan Vytiska, Ivana Sláviková, Sláva Sobotovičová, Bára Chlastáková, Barbora Lungová: Folk-recyklace

kurátorka: Magdaléna Ševčíková

Galerie mladých
Samuel Paučo: Boha Jeho

konText / Výstavní modul v mimogalerijních prostorách výklenků, které jsou situované v prvním a druhém patře objektu Radnická 4, Brno / Jaroslav Vašek: Miší steh − „Wordové“ výšivky amatérského umělce

Doprovodný program

19.00, 21.00 Komentované prohlídky výstav vedené kurátorkami Marikou Kupkovou a Zuzanou Janečkovou

20.00 Výtvarná dílna Lidový ornament realizovaná ve spolupráci se studenty Katedry výtvarné výchovy PdF MU − téma folku v rozšířené perspektivě směřující od petrifikovaných lidových ornamentů po vybrané projevy street artu.

Main menu 2

Muzeum | by Dr. Radut