Jump to Navigation

Devátá Brněnská muzejní noc už je minulostí, těšte se na jubilejní desítku!

Báječná atmosféra letošní Brněnské muzejní noci i vaše hojná účast nás nenechaly na pochybách, že pořádat tuto svým rozsahem i obsahem jedinečnou akci má opravdu smysl. Vždyť kdy jindy se vám naskytne příležitost vychutnat si v tolika institucích tak bohatý program, jako právě o Brněnské muzejní noci? Jsme rádi, že i letos jsme desetitisícům lidí, kteří zamířili v sobotu 18. května do víru kulturního dění v Brně, mohli zprostředkovat zážitky, na které se nezapomíná a ukázat jim, že v muzeích, galeriích a dalších institucích to zkrátka žije i v noci. A proto doufáme, že si za námi najdete cestu i v průběhu roku, kdy pro vás připravujeme stejně hodnotné a zajímavé programy, jaké jste viděli v sobotu 18. května v 16 institucích, které se letos zapojily do Muzejní noci v Brně.

Jaká byla letošní Brněnská muzejní noc na jednotlivých místech, se můžete podívat v naší fotogalerii. Pokud nám chcete sdělit vaše, zážitky, dojmy, nápady či vylepšení do dalších ročníků, napište nám. Vaše nápady jsou pro nás inspirací.

V každém případě se těšte společně s námi na další ročník Brněnské muzejní noci. V roce 2014 bude totiž jubilejní – čeká nás desáté výročí! A také nezapomeňte, že i letos jsme pro vás nachystali v programové brožuře zvýhodněné vstupenky do několika institucí, které se Brněnské muzejní noci zúčastnily. 

Na závěr chceme ještě poděkovat vám všem, bez kterých by muzejní noc neměla smysl, a také našim partnerům a partonům, bez jejichž spolupráce a podpory by Brněnská muzejní noc nemohla být taková, jakou ji máte rádi. Děkujeme zejména Ministerstvu kultury ČR, statutárnímu městu Brnu a Dopravnímu podniku města Brna.

Vaši organizátořiMain menu 2

Article | by Dr. Radut